detective

Bezpečnostní a detektivní agentura NURMO se zabývá činností, která spočívá v získávání nebo shromažďování informací o fyzických či právnických osobách a o skutečnostech, událostech a dějích v zájmu jiných fyzických či právnických osob, včetně opatření důkazů s využitím technických prostředků.

Zjišťování informací veřejně přístupných i nepřístupných • Zajištění objektů kamerovým systémem • Vyhledávání a pátrání po pohřešovaných a hledaných osobách • Získávaní důkazů pro soudní spory v oblasti obchodního, občanského, pracovního a trestního práva • Sledování osob a věcí
Monitorování osob je v poslední době velice vyhledávanou a využívanou službou. Když pomineme zájem o tuto službu v rodinném kruhu, kdy se na nás obrací jeden z manželů s podezření na nevěru ….. nutno poznamenat, že stále častěji bývá předmětem sledování potencionální obchodní partner.

Tuto činnost vykonávají detektivové, kteří mají patřičné znalosti a zkušenosti v tomto oboru. Činnost je prováděna diskrétně po celou dobu nepřetržitého výkonu, ale i po jeho ukončení. Pracovníci v těchto službách jsou vázáni povinností mlčenlivosti.

detektivni